Sinan Engin’den baş ağrısı sebebiyle kadrodan çıkarılan Abdülkerim’e saç tavsiyesi: Jöle sürme

Galatasaray forması giyen Abdülkerim Bardakcı, EURO 2024 Elemeleri’nde Ermenistan ve Hırvatistanmaçlarının aday takımından şiddetli baş ağrısı şikayeti sebebiyle çıkarılmıştı. Yaşananların akabinde Beyaz Futbol’daki programda Sinan Engin, “Fazla jöle sürüyor, ondan olabilir” formunda bir yorumda bulundu.

“ÜÇ GÜNDÜR DEVAM EDEN BAŞ AĞRISI”

TFF’den yapılan açıklamada, “Galatasaray’da forma giyen ulusal futbolcumuz Abdülkerim Bardakcı, üç gündür devam eden baş ağrısı şikayeti nedeniyle EURO 2024 Elemeleri’nde Ermenistan ve Hırvatistan ile karşılaşacak A Ulusal Ekibimizin aday takımından çıkarıldı. Abdülkerim’in ileri tetkik ve tedavisine kulübünde devam edilecek” sözleri yer almıştı.

KARABAĞ MAÇININ KADROSUNDA

A Ulusal Kadro takımından çıkartılan Abdülkerim, pazar günü Galatasaray’ın Azerbaycan’da Karabağ ile oynayacağı maçın takımına dahil edildi. Stefan Kuntz, “Bize 2 haftalık bir tedavi süreci olduğu söylendi. Biz de bunu uyguladık” açıklamasını yapmış ve Galatasaray Kulüp Tabibi Yener İnce’den, “Milli Ekip takımındaki oyuncunun durumu oradaki sıhhat takımının inisiyatifindedir. Biz bür müdahalede bulunmadık, oyuncumuz ayrılmak istemedi” yanıtını verdi.

“ÇOK FAZLA JÖLE SÜRME OĞLUM”

Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin, Abdülkerim’in baş ağrısıyla ilgili çarpıcı bir yorumda bulundu. Engin, “Biraz fazla jöle sürüyor. Alana çıkarken de bunlar full jöleli. Apo bak oğlum fazla jöle sürme, o da yapabilir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir