Elçin Zehra İrem ve Berk Bakioğlu’ndan ‘Hicran’ üzerine samimi açıklamalar

Diziye ismini veren ‘Hicran’ karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan Elçin Zehra İrem ile ‘Emre’ karakterine hayat verecek olan Berk Bakioğlu, yeni dizileri Hicran hakkında konuştu.

“EN HEYECANLI GÜNLERİMİ YAŞIYORUM”

Çok heyecanlı olduğuna değinen Elçin Zehra İrem, “Yoğun çalışmanın akabinde ‘En heyecanlı günlerimi yaşıyorum’ diyebilirim. Sevdiğim işi yapabilmek hakikaten beni çok motive ediyor. Hicran, benim birinci projem ve başrol olarak yer almanın da hoş deneyimler kattığını söylemeliyim. Tüm oyuncu arkadaşlarımın ve takımımızın emeği çok büyük. Umarım seyircilerimiz de projemizi beğenip keyifle izlerler” dedi.

“ÇOK MEMNUN VE GURRULU HİSDEDİYORUM”

Çok hoş bir öykü ile geldiklerine değinen Berk Bakioğlu, “Çok hoş bir dizi çıktı ortaya. Her hissin içinde olduğu, vakit zaman tansiyonun yükseldiği vakit zaman ise tansiyonlu anların yaşandığı; ancak sonsuz sevginin, sevdiğine sahip çıkmanın, ailenin kıymetini anlatan hoş bir dizi yaptık. Biz çok büyük emek verdik. Bundan ötürü çok keyifli ve gururlu hissediyorum. Seyircimizin konutlarına konuk olacağımız için de bir o kadar heyecanlıyım. Şimdiden herkese yeterli seyirler diliyorum” sözlerini kullandı.

Yönetmenliğini Gürsel Ateş’in yaptığı Hicran’ın senaryosunu ise Gayb senaryo takımı kaleme alıyor. Hicran dizisi, 7 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 17.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir