Cübbeli Ahmet’in ‘tokalaşma’ yorumuna Fatih Altaylı’dan sert sözler: Paçayı iyi kurtarmışım

Cübbeli Ahmet’in tokalaşma yorumu gündemdeydi. Cübbeli Ahmet, Youtube’da yayınlanan programında tokalaşmanın İslam dini içerisinde sevap olarak kabul edilse de dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

‘Tokalaşmada tehlike var. Zira neden? Tahminen bir adam karşı taraftaki adama cinsel meyil duyar onunla da tokalaşma mazeretiyle elini bırakmaz’ tabirleri toplumsal medyayı salladı.

“DEMEK Kİ PAÇAYI DÜZGÜN KURTARMIŞIM”

Altaylı, Cübbeli Ahmet’e şu sözlerle yüklendi:

‘Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile birkaç televizyon programı yaptım. Birinci niyetim o dünyayı tanımak, anlamaya çalışmaktı. Gördüm ki, anlamam pek mümkün değil. Sonrasında ise IŞİD ve Vahabi İslam konusundaki ikazlarını herkes duysun istedim. Zira onun söylemesi değerli idi bunları, biz söylesek birebir etkiyi yaratmaz, birebir manası vermezdi.
Şunu da söyleyeyim, zekası, espri anlayışı da etkileyici idi. Uzun vakittir da, kendisi ile program yapmıyorum. Nedenleri aşikar. Lakin son açıklamasını duyunca ‘İyi ki yapmıyorum’ dedim.

Ahmet Mahmut Ünlü, erkek erkeğe tokalaşmayı da eleştirerek, ‘Uzun uzun tokalaşmak karşı tarafı cinsel meyil duyabilir’ demiş. Kulaklarıma inanamadım. Ve korktum. Kendisi ile tekraren ister istemez el sıkıştık. Demek ki paçayı güzel kurtarmışım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir